kontakt z
tj Logistic

Masz pytania?
Z przyjemnością odpowiemy

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

HANDEL – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Maciej Siodła

tel. +48 519 871 566
msiodla@tjlogistic.pl

Daria Skoraczewska

tel. +48 504 931 628
dskoraczewska@tjlogistic.pl

Robert Gola

tel. +48 513 175 054
rgola@tjlogistic.pl

TRANSPORT – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jakub Pietrzak

tel. +48 512 307 841
jpietrzak@tjlogistic.pl

Piotr Pietrzak

tel. +48 517 055 751
ppietrzak@tjlogistic.pl

Jerzy Pietrzak

tel. +48 516 465 179
jerzypietrzak@tjlogistic.pl

Mateusz Purol

tel. +48 512 517 108
mpurol@tjlogistic.pl

SPEDYCJA – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Aleksander Woźny

tel. +48 517 660 253
awozny@tjlogistic.pl

Łukasz Wieczorek

tel. +48 517 660 651
lwieczorek@tjlogistic.pl

Anna Domowicz

tel. +48 512 755 999
adomowicz@tjlogistic.pl

Łukasz Żłobiński

tel. +48 507 988 189
lzlobinski@tjlogistic.pl

KSIĘGOWOŚĆ – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Katarzyna Stefaniak

tel. +48 519 166 343
kstefaniak@tjlogistic.pl

Justyna Surdyk-Bukowińska

tel. +48 519 166 343
jbukowinska@tjlogistic.pl

Agnieszka Tworek

DANE FIRMY TJ LOGISTIC

Dane firmy

TJ Logistic Transport Jabłońscy Sp z o.o. sp. k.
ul. Słoneczna 19
64-800 Chodzież

Dane rejestrowe

KRS: 0000597712
NIP: PL6070080792
Regon: 302641892
Prezes Zarządu: Krzysztof Jabłoński

Dane kontaktowe

tel. +48 67 28 28 090
office@tjlogistic.pl

Internet

internet: www.tjlogistic.pl
Facebook: fb/tjlogistic 
Instagram: insta/tjlogistic

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ


Wypełnij formularz dostawy i wypróbuj produkty najwyższej jakości (PREMIUM) z Polski

Czy adres dostawy taki sam jak adres firmy?

Czy Twoja Firma posiada więcej niż jeden punkt sprzedaży?