TJ LOGISTIC POLSKA

Kilka słów o Firmie TJ Logistic Transport Jabłoński Sp.K.

 

FIRMA RODZINNA

TJ Logistic to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowo-transportowej.
Fundamenty dzisiejszej firmy powstały w 1992 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza, której założycielem był Zbigniew Jabłoński. Dzięki swojemu wielkiemu zaangażowaniu oraz instynktowi biznesowemu rozwijał On swoją działalność skupiając się przede wszystkim na handlu z niemieckimi kontrahentami. Dostarczanie towarów do Niemiec przy użyciu własnych pojazdów poskutkowało dalszym, naturalnym rozwojem działalności. W ten sposób firma zaczęła świadczyć usługi transportowe.

EU-NOWE PERSPEKTYWY

Prawdziwy rozkwit działalności miał miejsce po wstąpieniu Polski w roku 2004 do UE.
Rynek zbytu na proponowany asortyment rozszerzył się również o Wielką Brytanię zdobywając rok do roku kolejnych zadowolonych klientów, zarówno w branży handlowej, jak i transportowej. Nasz rozwój poskutkował przekształceniem działalności w spółkę prawa handlowego pod nazwą:
“TJ LOGISTIC Transport Jabłońscy sp z o.o sp.k.”

Od 1.05.2021 firma funkcjonuje pod nazwą TJ LOGISTIC Transport Jabłoński Sp.K.

QUALITY MATTERS

Dzisiaj możemy śmiało zapewnić że zdobyte, długoletnie doświadczenie umożliwia nam kompleksową oraz rzetelną obsługę naszych klientów. Jesteśmy profesjonalną firmą stawiającą na jakość usługi zachowując przy tym cechy rodzinnej działalności takie jak uczciwość, lojalność, szczerość oraz skłonność do kompromisu. Wyznacznikiem naszego rozwoju jest stawianie na jakość w każdym biznesowym działaniu.

Stąd motto Firmy TJ Logistic: „Quality matters” (Jakość ma znaczenie)

MISJA TJ LOGISTIC

Misją naszej Firmy jest zdobycie pozycji lidera obsługi kontrahentów na terenie Unii Europejskiej w zakresie handlu towarami z Polski oraz kompletnej usługi transportowo-spedycyjnej towarów wymagających stałej kontroli temperatury.
Tę pozycje osiągamy dzięki wysokiej jakości produktom handlowym, rzetelności, terminowości, powtarzalności usług oraz stałemu rozwojowi.
Dodatkową wartością dla naszych klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić naszym kontrahentom pełną satysfakcję.

tj lOGOISTIC LOGO TAgLINE 2021