TJ LOGISTIC 

Zwykła/niezwykła historia

 

FIRMA RODZINNA

Początki naszej firmy sięgają roku 1992, kiedy to Zbigniew Jabłoński założył – wtedy jeszcze jednoosobową – działalność gospodarczą o charakterze handlowo-transportowym. 
Zbigniew miał serce do pracy i niezawodny instynkt, a do tego nie bał się wyzwań. Mocno rozwinął kontakty biznesowe z niemieckimi kontrahentami i ugruntował swoją pozycję wśród tamtejszych firm. Z początku jedynie dostarczał na Zachód towary, ale bardzo szybko poczuł wiatr w żaglach, rozszerzył zakres działań o usługi transportowe i wypłynął na dalsze i szersze wody.

Europejska perspektywa

Nie bez znaczenia dla firmy było wstąpienie Polski do Unii Europejskiej. W roku 2004 przed TJ Logistic otworzyły się zupełnie nowe rynki zbytu, zainteresowane niedostępnymi gdzie indziej towarami, ale również konkurencyjnymi i rzetelnymi usługami transportowymi.
Przybyło nam zadowolonych Klientów, przetarliśmy szlaki do nowych krajów i nabraliśmy przekonania, że zmierzamy w dobrym kierunku.
Wtedy też działalność zmieniła charakter prawny na spółkę pod nazwą “TJ LOGISTIC Transport Jabłońscy sp z o.o sp.k.”.
Od roku 2021 firma funkcjonuje zaś pod nazwą TJ LOGISTIC Transport Jabłoński Sp.K.

QUALITY MATTERS

Wysoka jakość oferowanych obecnie usług, a także rzetelna obsługa Klienta to wynik długich lat spędzonych na zbieraniu doświadczeń, nauce na błędach i ciągłym doskonaleniu naszych metod i procedur. 
Pomimo dynamicznego rozwoju firmie udało się zachować rodzinny charakter i rodzinne cechy jak lojalność, uczciwość i szczerość. Utrzymywanie wysokich standardów i osobistych , często nieformalnych, ale zawsze serdecznych relacji z kontrahentami pozostało naszym celem i przez lata odróżniało nas od innych firm w tej branży. 
Trzy dekady później wciąż dbamy o to, by systematycznie podnosić swoje kwalifikacje, nadążać za nowinkami technicznymi i stale zmieniającym się rynkiem. Nie zmieniło się też stawianie jakości na pierwszym miejscu – wierzymy, że to dzięki niej nadal możemy świadczyć swoje usługi i wspomagać wiele firm w całej Europie.

 

Motto firmy TJ Logistic to „Quality matters” – bo tutaj jakość naprawdę ma znaczenie.

Nasze cele

Misja firmy TJ Logistic jest dwojaka.
Chcemy nadal świadczyć usługi na światowym poziomie, pozytywnie zaskakując nie tylko Klientów, ale i konkurentów.
Chcemy też umacniać swoją pozycję branżowego lidera, jeśli chodzi o obsługę kontrahentów na terenie Unii Europejskiej.
Nasze domeny to handel towarami z Polski oraz kompletne usługi transportowo-spedycyjne towarów wymagających stałej kontroli temperatury.
Pozycję tę osiągnęliśmy dzięki nieustannej dbałości o to, by dostarczane produkty spełniały nawet najwyższe oczekiwania, a usługi opierały się na rzetelności, terminowości i powtarzalności. 
Jeśli chodzi o jakość – nie uznajemy kompromisów. 
I chcemy wciąż sięgać wyżej.

tj lOGOISTIC LOGO TAgLINE 2021