CERTYFIKATY
TJ LOGISTIC

Nasze kompetencje potwierdzają nie tylko nasze słowa i czyny. Zewnętrzne firmy i urzędy certyfikujące oficjalnymi dokumentami poświadczyły, że współpracując z nami masz do czynienia z rzetelnym i profesjonalnym kontrahentem. Część z nich otrzymaliśmy na określony czas, na niektóre pracujemy każdego dnia. Jeśli już z nami współpracujesz – będą to dla Ciebie kwestie oczywiste. Jeśli dopiero planujesz nawiązanie współpracy – oto kilka dobrych powodów, by wybrać właśnie nas.

 

CERTYFIKAT GDP

Certyfikat GDP (Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej) potwierdza, że firma spełnia najwyższe standardy pod względem floty oraz zespołu spedytorów, jeśli chodzi o drogowy transport produktów leczniczych w temperaturze kontrolowanej.

Ten certyfikat daje Ci pewność, że transport farmaceutyków bezpiecznie i zgodnie z Twoimi wytycznymi dotrze na miejsce przeznaczenia.

Posiadamy certyfikat GDP już od 2019 roku – obecny jest ważny do 2025 roku.

Więcej na temat Certyfikatu GDP znajdziesz [tutaj]

Poniżej możesz pobrać Certyfikat GDP w formacie PDF

PDF download icon Pobierz Certyfikat GDP – PDF

Certyfikat GDP TJ Logistic 2022-2025

LICENCJA TRANSPORTOWA

Licencja Transportowa upoważnia ona firmę TJ Logistic Transport Jabłoński Spółka Komandytowa do zarobkowego przewozu towarów i rzeczy na terenie Wspólnoty Państw Europejskich oraz w tranzycie przez kraje Wspólnoty.

W dokumentach każdego pojazdu naszej floty znajduje się powierdzony wypis licencji transportowej, który w razie kontroli ze strony uprawnionych służb umożliwia nam dalszy przejazd.

 

Licencja Transportowa jest ważna do 2027 roku

Poniżej możesz pobrać Licencję Transportową TJ Logistic w formacie PDF

PDF download icon Pobierz Licencję w PDF

Licencja Transportowa TJ Logistic 2022-2027

CERTYFIKAT KOMPETENCJI

Otrzymany Certyfikat Kompetencji Zawodowych w drogowym transporcie rzeczy potwierdza wiedzę i kompetencje Jakuba Pietrzaka – dyrektora Działu Transportu w TJ Logistic.

To właśnie ten certyfikat jest podstawą do otrzymywania innych zezwoleń i licencji, dzięki którym TJ Logistic może świadczyć swoje usługi na terenie Wspólnoty Krajów Europejskich (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1071/2009.

Certyfikat kompetencji  jest ważny bezterminowo.

Poniżej możesz pobrać Certyfikat Kompetencji w formacie PDF

PDF download icon Pobierz Certyfikat w PDF

Certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy Jakub Pietrzak

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Certyfikat Rzetelności jest potwierdzeniem, iż firma TJ Logistic nie posiada zobowiązań odnotowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Certyfikat jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie sprawdzić status rzetelności naszej firmy. W praktyce oznacza to, że TJ Logistic terminowo reguluje wszelkie należności i zobowiązania, wynikające z zawartych umów i wystawionych dokumentów księgowych.

 Certyfikat Rzetelności jest odnawiany w czasie rzeczywistym a jego aktualny status sprawdzisz klikając poniżej.

Sprawdź aktualny status TJ Logistic w systemie KRD S.A.

 Sprawdź Certyfikat w KRD

cERTYFIKAT RZETELNOŚCI krd DLA tj lOGISTIC