USŁUGI TRANSPORTOWE

Specjalizujemy się w transporcie drobnicowym i ekspresowym towarów wymagających stałej kontroli temperatury.

 

DLACZEGO MY?

Dlaczego miałbyś wybrać właśnie TJ Logistic, a nie inną z dziesiątek, a może i setek firm spedycyjnych? Odpowiemy jednym zdaniem:

Bezpieczeństwo Twojego ładunku, ciągła komunikacja i powtarzalna terminowość dostaw to dla nas absolutne priorytety.

50 WŁASNYCH POJAZDÓW DMC 3,5t

Specjalizujemy się w transporcie drobnicowym i ekspresowym towarów wymagających stałej kontroli temperatury.
Posiadamy nowoczesną flotę samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Nasze samochody zabiorą ładunek od 1 paczki do 10 europalet.

Bezpiecznie i terminowo przewieziemy Twój ładunek z zachowaniem stałej temperatury przewozu zaledwie w ciągu kilkunastu godzin do krajów całej Europy.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD TJ LOGISTIC?

DBAŁOŚĆ O BEZAWARYNOŚĆ FLOTY

Nie ma nic gorszego niż nagła awaria samochodu będącego w trasie z Twoim ładunkiem! Wyeliminować takie problemy pomaga nam stała modernizacja naszej floty (brak w niej pojazdów starszych niż 4 lata) oraz rygorystyczne przestrzeganie terminów i zasad przeglądów serwisowych. Niezawodna flota to Twój spokój, bezpieczeństwo dla Twoich ładunków i terminowa dostawa dla Twoich kontrahentów.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
PEWNOŚĆ TERMINOWEJ DOSTAWY

DOŚWIADCZONY, ZGRANY ZESPÓŁ SPEDYTORÓW

Wiemy, jak działa transport i jak rozwiązywać problemy z nim związane. Lata doświadczeń nauczyły nas jak reagować na wszystkie napotkane trudności i skutecznie je eliminować. Praca zespołowa i łączność kierowców z bazą to dla nas gwarancja niezawodności.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
RZETELNA INFORMACJA, WYSOKI STANDARD OBSŁUGI

MONITORING GPS

Dokładnie wiemy, gdzie znajdują się nasze samochody w trakcie przewozu Twojego ładunku – wszystkie pojazdy wyposażone są w monitoring GPS. Udostępniamy także aktualną pozycję Twojego ładunku co daje Tobie 100% rzetelną informację o terminie dostawy.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
KONTROLA POZYCJI TWOJEGO ŁADUNKU

TRANSPORT W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

Specjalizujemy się w transporcie towarów wymagających kontrolowanej temperatury przewozu. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w termografy, dzięki którym nie tylko mamy pewność stałej temperatury ładunku, ale także możemy te parametry potwierdzić odpowiednim wydrukiem. Urządzenia pomiarowe są atestowane, kalibrowane zgodnie z obowiązującymi normami EU, a przestrzeń ładunkowa odpowiednio zmapowana.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
UDOKUMENTOWANA, STAŁA TEMPERATURA ŁADUNKU

AKTUALNE ŚWIADECTWA, CERTYFIKATY I ZEZWOLENIA

Masz pewność, że ładunek przekazujesz w zaufane ręce. Jako przewoźnik zawsze posiadamy aktualne zezwolenia transportowe, certyfikaty, atesty oraz świadectwa. Komory ładunkowe naszych pojazdów spełniają standardy ATP. Ponadto prowadzoną działalność ubezpieczamy zgodnie z obowiązującym prawem. Tylko wszystkie aktualne wymagane dokumenty dają gwarancję niezakłóconego przebiegu transportu.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
PEWNOŚĆ NIEZAKŁÓCONEGO PRZEBIEGU TRANSPORTU

BEZPIECZEŃSTWO WSPOMAGANE SYSTEMOWO

Kontrolujemy bezpieczeństwo na każdym etapie – cały proces logistyczno–transportowy jest przewidywalny i powtarzalny. Posiadamy Certyfikat GDP (Dobrej Praktyki Dystrybucji). W razie jakichkolwiek problemów uruchamiane są procedury wykluczania zagrożeń, dzięki czemu Twój ładunek jest na każdym etapie bezpieczny, a jego transport z punktu nadania do przeznaczenia odbywa się w sposób harmonijny, zgodnie z obowiązującymi normami EU, a przestrzeń ładunkowa odpowiednio zmapowana.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
BEZPIECZEŃSTWO ŁADUNKU, ELIMINOWANIE ZAGROŻEŃ

CERTYFIKAT GDP

Jako jeden z nielicznych przewoźników w Polsce posiadamy Certyfikat GDP!

Szczegóły [tutaj]

SPEDYTORÓW

WŁASNYCH POJAZDÓW

KONTAKT GODZ/NA DOBĘ

ŁADUNKÓW/TYG

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NAPISZ DO NAS

Przyjąłem do wiadomości sposób przetwarzania danych osobowych zgodnie z RODO ( https://tjlogistic.pl/rodo )

9 + 6 =

JEDNYM ZDANIEM

tj logistic

Bezpieczna dostawa Twojego ładunku – w terminie i w odpowiedniej temperaturze.