Kultura organizacji
pracy w Tj Logistic

Poczuj klimat panujący w TJ Logistic, poznaj nasz sposób bycia i sprawdź jakimi zasadami kierujemy się w codziennej (współ)pracy

 

FIRMA RODZINNA

Kluczowym elementem w zrozumieniu naszej organizacji, jest fakt iż jesteśmy z krwi i kości, firmą rodzinną.
Decyzje o poszerzeniu grona pracowników TJ Logistic bazują na wzajemnym zaufaniu i motywacji. Pomagamy sobie osiągać kolejne cele, wspólnie debatujemy, a nad wszystkim opiekę sprawuje głowa rodziny – Prezes. Dla współpracowników Krzysztof.

Mimo przekształceń oraz rozwoju organizacji, TJ Logistic to nadal firma o rodzinnym charakterze. Większość pracowników zwyczajnie zapuszcza u nas korzenie, osiedlając się na stałe w siedzibie przy ul. Słonecznej – zarówno fizycznie, jak i mentalnie.

Stawiamy na jakość

Nasze motto, „quality matters” („jakość ma znaczenie”) oznacza dbałość o szczegóły i przywiązanie do wysokiej jakości usług. Wierzymy, że końcową jakość i zadowolenie z usługi składa się z wielu elementów: dobrego nastawienia, życzliwości, motywacji kolegów, przyjacielskiej rozmowy, burzliwej dyskusji, entuzjastycznego „TAK!” i prowokującego „dlaczego nie?”

Jesteśmy odpowiedzialni

Spędzamy w pracy dużą część naszych dni – warto więc czuć się w niej niemal tak dobrze, jak w domu. Jak w drugiej rodzinie.
Nie wystrzegamy się przejmowania inicjatywy i dla wspólnego dobra chętnie bierzemy sprawy w swoje ręce. Nie narzekamy, tylko szukamy rozwiązań. Nie boimy się porażek, które są naturalnym następstwem aktywnego działania, lecz wyciągamy z nich wnioski. To pozwala nam uniknąć błędów w przyszłości.

Odpowiedzialność to również sumienne wykonywanie codziennych działań i obowiązków, a także rozwiązywanie spraw nagłych i niespodziewanych. Wspieramy się nawzajem – między biurkami i między działami – co przekuwa się na poczucie wspólnej misji i jakości, która jest odczuwalna dla naszych Klientów.

Rozwijamy się

Motywujemy się do ciągłego rozwoju, gdyż to nam sprawia wielką frajdę, nakręca nas. Wiemy, że rynek dynamicznie się zmienia i wymaga od nas abyśmy byli gotowi na te zmiany.

Ciągle dopracowujemy procesy w firmie i aktywnie rozwijamy autorski system informatyczny, wspierający i usprawniający naszą pracę.
Podnosimy wydajność i jakość usług dzięki ciągłej wymianie pomysłów, która w nieformalnej i luźnej atmosferze jest nie tylko łatwa, ale i bardzo produktywna.

Wspieramy się nawzajem i pomagamy

W TJ Logistic nie ma miejsca na niezdrowe współzawodnictwo. Współpracujemy na każdym etapie i w każdym dziale. Pomagamy wdrożyć się nowym pracownikom, dajemy też jasne i czytelne komunikaty oraz gotowe procedury niezależnie od stażu.

Jesteśmy na wskroś otwarci na konstruktywne dyskusje oraz pomysły usprawniające nasze działania. Dokładnie analizujemy problemy pod kątem elementów systemu, które zawiodły – nie człowieka, który popełnił błąd. Pracownicy z większym stażem, a także ich wiedza i czas, są do dyspozycji całego zespołu, przez cały czas. Wierzymy, że każdy mały sukces człowieka to sukces całej firmy.

I na koniec motto, które powtarza nasz szef, Krzysztof:

„Możemy porozmawiać o każdym Twoim problemie, gdyż Tych, którzy chcą być w rodzinie, zgodnie z maksymą Navy Seals, nigdy nie zostawimy bez pomocy (Leave no man behind).”

kontakt w sprawie pracy

Jeśli utożsamiasz się z kulturą organizacyjną pracy w TJ Logistic i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu,  zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz  kontaktowy z naszym działem HR.

Możesz także napisać do nas bezpośrednio na adres e-mail: praca@tjlogistic.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 517-660-651

Potwierdzam iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://tjlogistic.pl/rodo