Kultura organizacji
pracy

Jaki klimat panuje w TJ Logistic?
Jaki jest nasz sposób bycia?
Jakimi zasadami się kierujemy?
I czy praca u nas to praca… czy raczej współpraca?

 

Jak w rodzinie

Rodzinne korzenie firmy nie pozostają bez wpływu na nasze codzienne życie.
TJ Logistic powstało jako firma rodzinna, a prezesem i głową tej rodziny jest syn założyciela. Nasze biuro mieści się w dużym i nieco zmodyfikowanym domu rodzinnym, z podwórkiem, dużą ilością zieleni i jeziorem, na brzegu którego można zjeść śniadanie. W takim miejscu nie sposób czuć się jak w sterylnym biurowcu pełnym ciasnych kubików.
Nowi pracownicy dołączają do nas w oparciu o wzajemne zaufanie i dobrą motywację. Cele osiągamy tu wspólnie, otwarcie debatujemy nad pomysłami, a nad wszystkim czuwa Prezes. Dla współpracowników: Krzysztof. Drzwi do jego biura są otwarte dla wszystkich chętnych by coś przedyskutować, zasugerować czy po prostu opowiedzieć najnowszy dowcip, o ile jest naprawdę niezły.
Po latach przekształceń i ciągłego rozwoju, TJ Logistic nadal zachowuje rodzinny charakter, a wielu pracowników zapuściło tu korzenie na dobre, osiedlając się w siedzibie przy ul. Słonecznej. Może i Ty znajdziesz tu swoje miejsce?

Stawiamy na jakość

Nasze motto, „quality matters” („jakość ma znaczenie”) podkreśla dbałość o szczegóły i przywiązanie do wysokiej jakości usług.
Wierzymy, że aby szczęśliwie doprowadzić do końca jakąkolwiek usługę, niezbędnych jest wiele elementów. Dobre nastawienie, ludzka życzliwość, motywacja i pomoc ze strony współpracowników, przyjacielska rozmowa, czasem burzliwa dyskusja, entuzjastyczne „TAK!” i prowokujące „dlaczego nie?”. Droga do jakości jest długa i niełatwa, ale nie zamierzamy z niej schodzić.

Jeden duch

Praca zajmuje nam ogromną część życia. Jeśli daje nam satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa – możemy poczuć się w niej jak w domu, a z współpracownikami mogą łączyć nas zupełnie rodzinne relacje. Systemy obowiązujące w TJ Logistic ułatwiają tworzenie takich więzi i pomagają nam spędzać dni w przyjemnej atmosferze i wracać do domu w poczuciu produktywnie spędzonego czasu.
Nie narzekamy, lecz szukamy rozwiązań.
Nie unikamy przejmowania inicjatywy i chętnie bierzemy sprawy w swoje ręce.
Wyciągamy wnioski z porażek i wiemy, że są naturalnym efektem podejmowanych przez nas działań i prób. Dzięki nim unikamy błędów w przyszłości.
Kluczowe jest dla nas wzajemne wsparcie, pomiędzy biurkami i między działami. Stanowimy jedną drużynę i realizujemy wspólną misję – w służbie jakości.

nie stoimy w miejscu

Rozwój osobisty to nie tylko frazes – to też frajda.

Rynek pracy zmienia się dynamicznie i wymaga, byśmy nadążali za tymi zmianami.

Rozwijamy więc autorski system informatyczny usprawniający naszą pracę i zwiększający produktywność. Dopracowujemy procesy, wymieniamy i testujemy pomysły i wciąż chłoniemy nowe informacje. Nie boimy się zmiany – ona nas napędza, utrzymuje w stanie ciągłej czujności i pozwala nam lepiej rozumieć naszą branżę.

wsparcie i pomoc

TJ Logistic to nie bezduszna korporacja nastawiona na niezdrowe współzawodnictwo. Działy współpracują ze sobą na każdym etapie i wymieniają się informacjami i poradami. Wszyscy pomagamy wdrożyć się nowym pracownikom, dajemy też jasne i czytelne komunikaty oraz gotowe procedury – niezależnie od stażu.

Jesteśmy na wskroś otwarci na konstruktywne dyskusje i doceniamy pomysły usprawniające nasze działania. Dokładnie analizujemy problemy pod kątem elementów systemu, które zawiodły – nie człowieka, który popełnił błąd. Pracownicy z większym stażem, a także ich wiedza i czas, są do dyspozycji całego zespołu, przez cały czas.
Wszak każdy mały sukces człowieka to sukces całej firmy.

I na koniec motto, które powtarza nasz szef, Krzysztof:

„Możemy porozmawiać o każdym Twoim problemie, gdyż Tych, którzy chcą być w rodzinie, zgodnie z maksymą Navy Seals, nigdy nie zostawimy bez pomocy („leave no man behind”).”

kontakt w sprawie pracy

Jeśli utożsamiasz się z kulturą organizacyjną pracy w TJ Logistic i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz kontaktowy z naszym działem HR.

Możesz także napisać do nas na adres e-mail: praca@tjlogistic.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 517-660-651

Potwierdzam iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem https://tjlogistic.pl/rodo