ZAOPATRZENIE SKLEPÓW W EUROPIE

Produkty PREMIUM z Polski. Dostarczamy towary do polskich sklepów w Europie  (UK, B, NL, DE)

 

DLACZEGO MY?

Bo nie chcemy konkurować z innymi dostawcami ceną oraz asortymentem. Zaopatrujemy sklepy za granicą w produkty PREMIUM z Polski, których nie znajdziesz u innych dostawców. Według opinii naszych klientów jesteśmy najlepsi jeśli chodzi o obsługę dostaw i opiekę nad klientem. Zawsze odbieramy telefony od naszych klientów.

Jakość ma znaczenie, dlatego oferujemy klientom najlepsze produkty i najlepszy serwis.

PRODUKTY PREMIUM Z POLSKI

Zamykasz oczy, dotykasz i zaciągasz się zapachem i przenosisz się do swojego rodzinnego domu, do Polski, do babci na wieś. Smakujesz, i wiesz już na pewno że to jest produkt z Twojego dzieciństwa. Tęskniłeś?

Tym właśnie są produkty PREMIUM z Polski. Tradycyjne wyroby regionalne, tradycyjne wędliny wyrabiane w małych, rodzinnych zakładach wędliniarskich, zgodnie z rodzinnymi recepturami. To warzywa i owoce sezonowe, czereśnie, truskawki, borówki, maliny, bób. To grzyby z polskich lasów, domowe ciasta i wypieki oraz wiele innych, których tak brakuje za granicą.

ZAMÓW BEZPŁATNE PRÓBKI

Chcesz wypróbować Produkty PREMIUM z Polski?
Zamów bezpłatne próbki ( FREE BOX) a my
dostarczymy je pod wskazany adres

WYBIERZ COŚ DLA SWOICH KLIENTÓW Z NASZEJ OFERTY

TRADYCYJNE, POLSKIE WĘDLINY


Poczuj zapach i świeżość tradycyjnych polskich wędlin w swoim sklepie! Współpracujemy z polskimi producentami wędlin, dla których liczy się jakość wędlin wyrabianych wg sprawdzonych, tradycyjnych, polskich receptur. Stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy, że nasi producenci wytwarzają zawsze smaczne, polskie wędliny

ŚWIEŻE MIĘSO Z POLSKI


Jakość i świeżość ma znaczenie! Ekspresowe dostawy bezpośrednio z Polski są gwarancją, że nasze mięso dotrze do Twojego sklepu zawsze na czas. Zapewniamy bardzo wysoką jakość. Satysfakcja Twoich klientów gwarantowana!

ŚWIEŻE, POLSKIE WĘDLINY


Współpracujemy z większością znanych i cenionych polskich producentów wędlin. Gwarantujemy świeżość i wysoką jakość polskich wędlin. Jeśli szukasz innych – powiadom nas, zorganizujemy każdy, dostępny na polskim rynku towar i dostarczymy wprost do Twojego sklepu.

ŚWIEŻE, POLSKIE, DOMOWE CIASTA

W naszej ofercie znajdziesz ponad 300 rodzajów pysznych, polskich ciast. Nie musisz obawiać się o jakość i świeżość, współpracujemy ze sprawdzonymi cukierniami, a ciasta przewożone są przez odpowiedni tabor monitorowany także pod kątem temperatury. Dodatkowo Twój klient może zamówić tort okolicznościowy, który upieczemy i ustroimy wg jego pomysłu.

ŚWIEŻE SURÓWKI Z POLSKI

Polskie surówki w Twoim sklepie? Dlaczego nie? My wiemy że są smaczne i zdrowe! Bez konserwantów i sztucznych dodatków, takie jak robiła Twoja babcia na wsi. Nasi producenci pozostali wierni tradycyjnym sposobom przyrządzania surówek – zamów, spróbuj sam i poleć swoim klientom

DANIA GOTOWE, GARMAŻERKA

 Coś „na szybko”? Nie ma problemu! W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór dań gotowych i garmażeryjnych bardzo wysokiej jakości. Począwszy od najdłuższych na rynku (50cm) zapiekanek, przez krokiety, gołąbki, pierogi, bigos oraz inne dania gotowe i  wyroby garmażeryjne.Gwarantujemy zadowolenie Twoich klientów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ JUŻ DZIŚ!

Wypełnij poniższy formularz dostawy, lub zadzwoń bezpośrednio na podany nr telefonu aby uzyskać więcej informacji.

KRAJE

PRODUKTÓW PREMIUM

TELFON GODZ/NA DOBĘ

%

REALIZACJI ZAMÓWIENIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Maciej Siodła

tel. +48 519 871 566
msiodla@tjlogistic.pl

Daria Skoraczewska

tel. +48 504 931 628
dskoraczewska@tjlogistic.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ


Wypełnij formularz dostawy i wypróbuj produkty najwyższej jakości (PREMIUM) z Polski

Czy adres dostawy taki sam jak adres firmy?

Czy Twoja Firma posiada więcej niż jeden punkt sprzedaży?