TRANSPORT FARMACEUTYCZNY

Bezpieczeństwo Twoich leków w transporcie z zachowaniem kontroli temperatury zgodnie z aktualnym certyfikatem GDP.

 

DLACZEGO MY?

Zdajemy sobie sprawę, iż na rynku są inne firmy zajmujące się transportem leków w temperaturze kontrolowanej. Dlaczego więc miałbyś powierzyć transport farmaceutyczny właśnie nam? Odpowiem poniżej a Ty zdecyduj czy to wystarczy…

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich leków, stałą temperaturę przewozu oraz terminowość dostaw zgodnie z obowiązującym prawem. Wspieramy się aktualnym certyfikatem GDP.

FLOTA DO TRANSPORTU FARMACEUTYCZNEGO

Nie przepłacasz! Współpracujesz bezpośrednio z przewoźnikiem posiadającym własną flotę nowych i niezawodnych samochodów dostawczych, przystosowanych do przewozu leków w kontrolowanej temperaturze przewozu.  Działamy zgodnie z aktualnym certyfikatem GDP oraz obowiązującymi przepisami dotyczącymi transportu farmaceutycznego.

WYBIERAJĄC NASZ TRANSPORT FARMACEUTYCZNY ZAWSZE DOSTAJESZ

STAŁĄ TEMPERATURĘ LEKÓW

Specjalizujemy się w transporcie towarów (leków) wymagających kontrolowanej temperatury przewozu. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w termografy, dzięki którym nie tylko masz pewność stałej temperatury ładunku, ale także możesz te parametry potwierdzić odpowiednim wydrukiem. Urządzenia pomiarowe są atestowane, kalibrowane zgodnie z obowiązującymi normami EU, a przestrzeń ładunkowa odpowiednio zmapowana.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
UDOKUMENTOWANA, STAŁA TEMPERATURA ŁADUNKU

TELEFON DOSTĘPNY 24 NA DOBĘ I WIARYGODNĄ INFORMACJĘ

To chyba nasz największy atut!
Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta w transporcie:
Zawsze odbieramy telefony oraz zawsze przekazujemy wiarygodne informacje.
Nasi spedytorzy są do Twojej dyspozycji nawet w nocy (współpracując z nami masz dostęp do linii czynnej 24/h na dobę)

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
STAŁY KONTAKT, WIARYGODNA INFORMACJA

DOŚWIADCZONY, ZGRANY ZESPÓŁ SPEDYTORÓW

Dokładnie tak! Wiemy jak działa transport i jak rozwiązywać problemy. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam reagować na wszystkie napotkane problemy i trudności i skutecznie je eliminować.
Stawiamy na pracę w zespole oraz doświadczenie.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW, WYSOKI STANDARD OBSŁUGI

DBAŁOŚĆ O BEZAWARYJNOŚĆ FLOTY

Nie ma nic gorszego nisz nagła awaria samochodu będącego w trasie z Twoim ładunkiem leków! Wyeliminować takie problemy pomaga nam stała modernizacja naszej floty (nie mamy samochodów starszych niż 4 lata), oraz rygorystyczne przestrzeganie terminów i zasad przeglądów serwisowych. Daje nam to przewagę nad konkurencją w postaci niezawodnej floty faramaceutycznej.
Dlatego stale inwestujemy w bezawaryjność naszych pojazdów.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
PEWNOŚĆ TERMINOWEJ DOSTAWY

MONITORING GPS

Dokładnie wiemy gdzie znajdują się nasze samochody w trakcie przewozu Twojego ładunku – wszystkie pojazdy wyposażone są w monitoring GPS. Zgodnie z zasadą przekazywania wiarygodnej informacji udostępniamy także aktualną pozycję Twojego ładunku z lekami, co daje Tobie 100% rzetelną informację o terminie dostawy.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
KONTROLA POZYCJI TWOJEGO ŁADUNKU

AKTUALNE ŚWIADECTWA, CERTYFIKATY

Możesz być pewny, że Twój ładunek przekazujesz w zaufane ręce. Jako przewoźnik zawsze posiadamy aktualne zezwolenia transportowe, certyfikaty, atesty oraz świadectwa pozwalające na transport farmaceutyczny zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Komory ładunkowe naszych pojazdów spełniają standardy ATP, są odpowiednio przygotowane do ładunków farmaceutycznych, posiadają możliwość wydruku krzywej temperatury.

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
PEWNOŚĆ NIEZAKŁÓCONEGO PRZEBIEGU TRANSPORTU

BEZPIECZEŃSTWO WSPOMAGANE SYSTEMOWO -GDP

Posiadamy Certyfikat GDP (Dobrej Praktyki Dystrybucji). W razie jakichkolwiek problemów uruchamiane są procedury wykluczania zagrożeń, dzięki temu, Twój ładunek jest na każdym etapie bezpieczny, Dobrze przeprowadzona analiza ryzyka sprawia iż proces transportowy jest przewidywalny i powtarzalny. 

KORZYŚĆ DLA CIEBIE:
BEZPIECZEŃSTWO ŁADUNKU, ELIMINOWANIE ZAGROŻEŃ

JEDNYM ZDANIEM

transport farmaceutyczny

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich leków, stałą temperaturę przewozu oraz terminowość dostaw zgodnie z obowiązującym prawem. Wspieramy się aktualnym certyfikatem GPD.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jakub Pietrzak

tel. +48 512 307 841
 jpietrzak@tjlogistic.pl

polska-flaga  british-flag

Piotr Pietrzak

tel. +48 517 055 751
ppietrzak@tjlogistic.pl

polska-flaga  british-flag

Jerzy Pietrzak

tel: +48 516 465 179
jerzypietrzak@tjlogistic.pl

polska-flaga  british-flag

Joanna Biszof

tel. +48 512 517 108
 jbiszof@tjlogistic.pl

polska-flaga  british-flag