Najwęcej witaminy mają polskie... surówki

Drobno cięte, szatkowane, krojone w plastry lub obierane ze skórki – warzywa goszczą na stołach całego świata w najrozmaitszych postaciach i najróżniejszych konfiguracjach. Dzięki współpracy z firmami, które o surówkach wiedzą wszystko jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko wyborne, ale i absolutnie świeże produkty, przygotowywane tuż przed wysyłką.

SkosztujZadzwoń

Świeżo…

Warzywa. Przez niektórych stosowane jako ozdoba do stołu, dla innych podstawowy lub wręcz jedyny składnik diety. Kochane przez wegan, nienawidzone przez dzieci, od wieków inspirują malarzy i rzeźbiarzy. Którz nie zna  takich dzieł jak „Róża z Marchwi”, „Pingwin z Kabaczka” czy „Dyniowy Potwór”? Warzywa już dawno wyszły z podziemia i znalazły się na stołach zarówno możnych tego świata, jak i zwykłych obywateli.

Naturalnie…

Wyższym poziomem warzywnej obecności w codziennej diecie są surówki – ambitne mieszanki  rozmaitych gatunków, niejednokrotnie w towarzystwie owoców czy nawet bakalii w przypadku naprawdę awangardowych kombinacji. Surówki są łatwiejsze w konsumpcji, niż same warzywa, gdyż najczęściej składają się z bardzo drobnych elementów, odpowiednio doprawionych i kuszących niską kalorycznością i intrygującym smakiem.

Zdrowo…

Aby ułatwiać Państwu kontakt z warzywem we wszelkich jego odmianach pozwoliliśmy sobie na stworzenie surówkowego greatest hits, swoistej kompilacji nie tylko najlepszych smaków, ale i najlepszych producentów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wersje słodkie i wytrawne, surówki na codzienny obiad i na wystawne party, na sobotni raut i niedzielny odpoczynek. Dla tradycjonalistów mamy kiszoną kapustę, dla minimalistów – kiszone ogórki. Niezależnie od wybranej opcji gwarantujemy mnóstwo tego, co niezbędne w codziennym życiu – życiodajnych witamin i w pełni naturalnych składników. Konserwantów i ulepszaczy nie stwierdzono.

Świeżo, naturalnie, zdrowo…

Brak niepotrzebnej chemii to nie jedyny atut oferowanych przez nas rozwiązań drobnowarzywnych. Proponowane tu surówki powstają w małych, rodzinnych firmach i nie przechodzą przez biurokratyczną machinę wielkich koncernów – tu jakość jest priorytetem, nie cięcie kosztów. Firmy Grześkowiak i Zenrom (objęte systemem HACCP dbającym o bezpieczeństwo żywności) to nie tylko wieloletnia obecność na polskim rynku, ale też absolutna świeżość – zamówione surówki i kiszonki pakowane są dosłownie na kilka godzin przed transportem do nas. Dzięki temu otrzymują dłuższą datę przydatności do spożycia, umożliwiając dłuższe eksponowanie, redukując ewentualne straty i zwiększając zysk sklepu, jednocześnie zwiększając satysfakcję klienta końcowego i dbając o jego zdrowie.

Nasi sprawdzeni producenci świeżych surówek z Polski

Prowadzisz sklep? Zostań naszym klientem już dziś!

TelefonFormularz e-mail