POLSKIE OWOCE I ICH MOCE

Niech MOC będzie z WAMI – Handluj POLSKIMI owocami…

 

JABŁKA CZYLI POLSKIE POMARAŃCZE

Amerykańskie mamy często mówią amerykańskim dzieciom, żeby nie porównywać jabłek do pomarańczy. Nikt nie kwestionuje słuszności takiego powiedzonka, wszak to zupełnie różne owoce. Czy jednak Amerykanie naprawdę znają się na owocach? I to na polskich owocach? Czy potrafią porównać do czegokolwiek polskie jabłka? I czy wiedzą, że w Polsce nie rosną pomarańcze?

Dewizą polskich owoców jest to żeby płacić za nie DEWIZĄ.  Radzimy, z ciekawości sprawdzić przelicznik kursowy. Będziesz mile zaskoczony!

Jabłka z polski DELIKATES

NAJWIĘKSZE MOCE MAJĄ POLSKIE OWOCE – NEWSLETTER 27.08.2020

A trzeba im wiedzieć, że polskie jabłka nie mają sobie równych – a dokładnie takie jabłka mamy w swojej ofercie. Nie bez powodu odmiana została nazwana Delikates: nawet w Polsce trudno jest znaleźć owoce o pyszniejszej nazwie. Duże, czerwone jabłka o słodko-winnym smaku, uprawiane zgodnie z najwyższymi standardami to idealna przekąska, dodatek do ciast czy baza domowego cydru. Przy takim wachlarzu zastosowań nie warto się rozdrabniać – jabłka oferujemy w dorodnych, 14-kilogramowych skrzynkach.
Jeśli jednak jabłka nie rozbudzają Państwa zmysłów, w ofercie posiadamy również POLSKIE śliwki Amers. Fioletowe śliwki-nierobaczywki, okazałe i słodkie, z miąższem, który sam odchodzi od pestki. W przeciwieństwie do jabłek mieszczą się nawet w bardzo skromnej kieszeni, a oprócz wypieków przydadzą się też do najlepszych powideł, o jakich mógłby marzyć słoik. A jest o czym marzyć – każde opakowanie to aż 9 kilogramów śliwkowych pyszności.
AMERS - odmiana śliwki z polski
Równo z owocami maszeruje rebeliancka armia warzyw, którą prezentowaliśmy w zeszłym tygodniu. Warzyw niepowstałych w imperialnym laboratorium, tylko w szczerym, polskim polu. Warzyw krnąbrnych, odważnych w kształcie i kolorycie, warzyw często wizualnie nieidealnych, ale warzyw przepysznych i niezaprzeczalnie odżywczych. Zaopatrzcie więc Państwo swoje magazyny – produkty najlepszych polskich pól i sadów są na wyciągnięcie ręki. Dzielnie stawiają czoła przeciwnościom i dotrą do celu w pełni bezpieczne i o czasie – nawet pośród panującej międzyplanetarnej, wirusowej zawieruchy.

JAK ZAMAWIAĆ W E-HURT POLSKIE OWOCE?

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ JUŻ DZIŚ!

Wypełnij poniższy formularz dostawy, lub zadzwoń bezpośrednio na podany nr telefonu aby uzyskać więcej informacji.

KRAJE

PRODUKTÓW PREMIUM

TELFON GODZ/NA DOBĘ

%

REALIZACJI ZAMÓWIENIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Maciej Siodła

tel. +48 519 871 566
msiodla@tjlogistic.pl

Daria Skoraczewska

tel. +48 504 931 628
dskoraczewska@tjlogistic.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ


Wypełnij formularz dostawy i wypróbuj produkty najwyższej jakości (PREMIUM) z Polski

Czy adres dostawy taki sam jak adres firmy?

Czy Twoja Firma posiada więcej niż jeden punkt sprzedaży?