POLSKIE WARZYWA KONTRATAKUJĄ

Najwięcej witaminy mają polskie… JARZYNY 🙂

 

POLSKIE WARZYWA W TWOIM SKLEPIE

Parafrazując klasyka „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny i rebelianckie jarzyny”, a „największe moce dają rebelianckie owoce”. Wychodząc naprzeciw potrzebom całej Galaktyki organizujemy międzygwiezdny szlak, którym dostarczymy najświeższe warzywa z Polski do najdalszych zakątków kosmosu.

UWAGA! Używając tajemnej mocy JEDI znacząco wpłynęliśmy na ceny warzyw. Sprawdź to koniecznie w systemie e-hurt.

POLSKIE WARZYWA KONTRATAKUJĄ NEWSLETTER 20.08.2020

W ofercie mamy fasolkę bardziej zieloną od Yody, pomidory krąglejsze niźli Gwiazda Śmierci i czosnek w warkoczach tak obfitych, że nie powstydziłaby się ich sama księżniczka Leia. Do służby polecają się niewykrywalny przez wrogie radary ogórek gruntowy, kalafior w pustynnych barwach maskujących, włoszczyzna w pęczkach spiętych włosiem Chewbakki i botwinka, jeśli ktoś lubi zabarwić sobie letni chłodnik. Wszystko to produkty o najwyższym stopniu pyszności, dostarczane w szczelnych, chłodnych i odpornych na promieniowanie kosmiczne promach. W promieniu 30 parseków od Ziemi nie znajdą Państwo warzyw tak świeżych i tak zdrowych.

Szczerze odradzamy zawierzanie równym jak żołnierze-klony marchewkom, chemicznie zielenionym ogórkom i wszelkim rezultatom genetycznej ingerencji. Te masowo produkowane i popędzane sterydami „warzywa” to tylko sprytny podstęp imperialnej floty – z polskim zdrowym warzywem nie ma absolutnie nic wspólnego. Jeśli szukasz smaku i wartości odżywczych, musisz dołączyć do Rebelii.

 

Polskie warzywa kontratakują, proszę państwa, mimo niesprzyjających okoliczności. Stawiamy czoła wrogim zaporom i osłonom energetycznym, unikamy nieprzyjaznych wirusów i dbamy o każdy szczegół mogący zapewnić transportom terminowość i pełne bezpieczeństwo. O ile więc Imperium nie wyśle do boju naprawdę ciężkich jednostek – Państwa warzywa dotrą zupełnie bezpiecznie i o czasie. Ponieważ złączyliśmy siły oporu dostaw będą możliwe w cotygodniowych odstępach. W tej chwili wysyłamy nasze myśliwce oraz zwiadowców żeby przetarli szlaki, także sugerujemy mniejsze , ale systematyczne zamówienia. Niech MOC będzie z WAMI!

JAK ZAMAWIAĆ W E-HURT POLSKIE WARZYWA?

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ JUŻ DZIŚ!

Wypełnij poniższy formularz dostawy, lub zadzwoń bezpośrednio na podany nr telefonu aby uzyskać więcej informacji.

KRAJE

PRODUKTÓW PREMIUM

TELFON GODZ/NA DOBĘ

%

REALIZACJI ZAMÓWIENIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Maciej Siodła

tel. +48 519 871 566
msiodla@tjlogistic.pl

Daria Skoraczewska

tel. +48 504 931 628
dskoraczewska@tjlogistic.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAMÓW BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ


Wypełnij formularz dostawy i wypróbuj produkty najwyższej jakości (PREMIUM) z Polski

Czy adres dostawy taki sam jak adres firmy?

Czy Twoja Firma posiada więcej niż jeden punkt sprzedaży?