Wyróżnij się = Jakość MA znaczenie (Quallity matters)!

Czy wiesz że dla nas jakość ma znaczenie?

Podstawą każdej działalności są profity. Zarówno Ty, jako osoba potrzebująca odpowiedniego środka transportu, jak i przewoźnik oraz spedycja szukacie sposobu aby zarobić. Najlepiej dobrze zarobić!

W dobie konkurencji zdecydowana większość pragnie zdobyć rynek walcząc o klienta ceną. Redukując koszty stawia na zysk przy minimalnych kosztach obsługi, zapominając (mniej lub bardziej świadomie) o ryzyku które jest spowodowane spadkiem jakości

Branża transportowa to jednak to nie tylko ceny, ale przede wszystkim JAKOŚĆ oferowanej usługi oraz gwarancje wynikające z umów, ubezpieczeń oraz dotrzymywania słowa i partnerskich relacji z klientami. Dlatego stawiamy na najlepszą jakościowo obsługę klienta, oraz doceniamy swoich specjalistów, którzy potrafią rozwiązywać problemy i budować indywidualne, partnerskie relacje.

Na pierwszym miejscu stawiamy JAKOŚĆ. Jakość naszej usługi, jakość warunków transportu, jakość i terminowość dostawy, jakość i indywidualne podejście do klientów, oraz najwyższą jakość produktów i usług w branży handlowej.

Wierzymy, że JAKOŚĆ MA OGROMNE ZNACZENIE. I tego się trzymamy na każdym etapie współpracy!
Takie jest także nasze motto ( tagline ): Quallity matters = Jakość ma znaczenie.

Dlaczego maksyma „Jakość ma znaczenie” sprawdza się we współpracy z TJ Logistic:

  • Posiadamy niezawodną flotę (do 2 lat) własnych samochodów przystosowanych do transportu w warunkach kontrolowanej temperatury,
  • Posiadamy aktualne zezwolenia, certyfikaty oraz ubezpieczenia które gwarantują jakość usługi transportowej.
  • Posiadamy możliwość kontaktu 24h na dobę w transporcie i spedycji ( dostajesz wiarygodną wiadomość o Twoim ładunku)
  • Stawiamy na jakość obsługi klienta, motywujemy i nagradzamy naszych specjalistów, wymagamy tego od naszych przewoźników i kierowców.
  • Współpracujemy z dobrymi i sprawdzonymi przewoźnikami w branży spedycyjnej.
  • Eliminujemy ryzyko podnosząc jakość usługi! Działamy zgodnie z praktykami Dobrej Praktyki Dystrybucji ( GDP), wdrożyliśmy system zarządzania ryzykiem.
  • Dzięki nam możesz oszczędzić! Potrafimy zoptymalizować koszt transportu dobierając odpowiedni środek transportu lub trasę.
  • Jako firma rodzinna traktujemy naszych klientów  sposób partnerski.
  • Na każdym etapie dążymy do podniesienia jakości produktów, usług oraz obsługi partnerów w biznesie.