HANDEL

Nasze produkty gwarancją zadowolenia Twoich klientów

Tradycyjne, polskie wędliny

Poczuj zapach i świeżość tradycyjnych polskich wędlin w swoim sklepie! Współpracujemy z polskimi producentami wędlin, dla których liczy się jakość wędlin wyrabianych wg sprawdzonych, tradycyjnych, polskich receptur. Stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy, że nasi producenci wytwarzają zawsze smaczne, polskie wędliny

Świeże mięso z Polski

Jakość i świeżość ma znaczenie! Ekspresowe dostawy bezpośrednio z Polski są gwarancją, że nasze mięso dotrze do Twojego sklepu zawsze na czas. Zapewniamy bardzo wysoką jakość. Satysfakcja Twoich klientów gwarantowana!

Świeże, polskie wędliny

Współpracujemy z większością znanych i cenionych polskich producentów wędlin. Gwarantujemy świeżość i wysoką jakość polskich wędlin. Jeśli szukasz innych – powiadom nas, zorganizujemy każdy, dostępny na polskim rynku towar i dostarczymy wprost do Twojego sklepu.

Świeże ciasta z Polski

W naszej ofercie znajdziesz ponad 300 rodzajów pysznych, polskich ciast. Nie musisz obawiać się o jakość i świeżość, współpracujemy ze sprawdzonymi cukierniami, a ciasta przewożone są przez odpowiedni tabor monitorowany także pod kątem temperatury. Dodatkowo Twój klient może zamówić tort okolicznościowy, który upieczemy i ustroimy wg jego pomysłu.

Długie zapiekanki

Nie tylko że dłuuuuuuugie ( bo aż 50cm ), ale także doskonałej jakości, świeże zapiekanki gotowe do podgrzania. Wiemy, że Twoi klienci poszukują takiego produktu, a my go dostarczymy wprost do Twojego sklepu. Sprawdź nas!

Surówki z Polski

Polskie surówki w Twoim sklepie? Dlaczego nie? My wiemy że są smaczne i zdrowe! Bez konserwantów i sztucznych dodatków, takie jak robiła Twoja babcia na wsi. Nasi producenci pozostali wierni tradycyjnym sposobom przyrządzania surówek – zamów, spróbuj sam i poleć swoim klientom.

Ponad 15 000 towarów z Polski

A wśród nich polska prasa, suplementy diety, nabiał, świeże wyroby garmażeryjne, kosmetyki i szereg innych towarów do których Twój klient był przywiązany w Polsce. Pamiętaj! Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli uważasz, że brakuje czegoś w naszej ofercie – poszerzymy ją specjalnie dla Ciebie. Czekamy na Twój kontakt.

<img src="https://tjlogistic.pl/wp-content/uploads/2017/08/time-line-pl.png">

Złóż zamówienie już dzisiaj i dołącz do zadowolonych odbiorców

Wybierz spośród 15 000 towarów dostarczanych bezpośrednio od polskich producentów do sklepów na terenie Europy.

Kontakt

Robert Gola   polska-flaga
tel. +48 513 175 054
e-mail: rgola@tjlogistic.pl


Maciej Siodła
polska-flaga
tel.+48 519 871 566
e-mail: msiodla@tjlogistic.pl