FreeBOX

Darmowa dostawa towaru z Polski do Twojego sklepu

Wiemy, że czasem trudno porównać cenę i docenić towar wysokiej jakości z produktami, nazwijmy je umownie „budżetowymi”. Nasi klienci często przekonują się o jakości naszych towarów z Polski dopiero gdy ich spróbują.
Sprawdź dlaczego warto mieć w ofercie nasze wędliny tradycyjne i czy ich smak jest warty ceny.
Spróbuj i TY – całkowicie za darmo zamów nasz FreeBOX.
Spiesz się! Wysyłamy tylko 3 szt. w tygodniu.

Więcej szczegółówZamawiam!

Czym jest FreeBOX

Darmowa dostawa „FreeBOX” to zestaw naszych topowych towarów do wypróbowania dla Ciebie, Twoich pracowników i klientów. Zawiera towary PREMIUM, w które zaopatrujemy od ponad 20 lat sklepy na terenie Wielkiej Brytanii oraz Europy.
Zawiera głównie wyroby tradycyjne ( m.in. swojskie kiełbasy, szynki, kabanosy itp.) wszystko to zgrabnie opakowane i przygotowane abyś doświadczył każdym zmysłem jakość naszych towarów i zrozumiał, że tak jak i TY, tak również Twoi klienci mogą rozkochać się w tych produktach, które przypominają te znane z Polski.

Jak zamówić FreeBOX?

Aby zamówić FreeBOX musisz poświęcić kilka minut na wypełnienie poniższego formularza. W celach weryfikacji musimy poprosić o podanie danych Twojej firmy, danych sklepu (jako adresu dostawy).
Chcemy abyś poznał naszą Firmę i polubił ją na Facebook, zapisał się na newsletter.

Jeśli nie masz czasu na wypełnianie formularza – zostaw swój nr telefonu, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie niezbędne informacje i zgody oraz przygotuje darmową dostawę FreeBOX.

<a name="form"></a>

3 + 8 =

Tradycyjnie, naturalnie, zdrowo…

Zdrowy styl życia to nie tylko figowe fit-batony, jaskrawo kolorowa odzież i litry wylanego potu – to też świadomość tego, co jest podstawą naszej codziennej diety.
Wybierajmy mądrze.
Wybierajmy lokalnie.
Wybierajmy naturalnie.
Tablica Mendelejewa dobrze wygląda w klasie do nauki chemii – nie musimy oglądać jej na naszych talerzach.

Prowadzisz sklep? Zostań naszym klientem już dziś!

TelefonFormularz e-mail