Sprawdź certyfikowane Rogale Świętomarcińskie

Zbliża się święto, podczas którego Polacy zjedzą blisko 250 ton jednego tylko wypieku, znanego w naszym kraju od blisko 150 lat. Dowiedz się, jak możesz pomóc poprawić ten wynik!

 

SkosztujZadzwoń

Skosztuj…

Stare Halloween przywędrowało do Polski w drugiej połowie XIX wieku i z miejsca spotkało się z ogromną popularnością. Obchodzone jest jako święto jednej z centralnych ulic Poznania w formie rodzinnego festynu, pełnego koncertów, występów, straganów przepełnionych suwenirami i przekąskami – dużą ilością przekąsek.

Posmakuj…

Mowa oczywiście o Dniu Św. Marcina – na świecie znanego jako patron dzieci, więźniów, żebraków i podróżników. Św. Marcin kojarzy nam się głównie ze słodkościami, które każdego roku pojawiają się w wielkopolskich cukierniach. Każdego roku zjadamy średnio 500 ton rogali świętomarcińskich – z czego blisko połowę w okolicach jego listopadowego święta. To około 2,5 miliona rogali! I choć kupno rogala nie stanowi większego wyzwania, to wyprodukowanie go jest już całkowicie inną historią.

Zaznaj…

Od kilkunastu lat rogalami świętomarcińskimi można nazywać tylko te produkty, które zdobyły certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego. I dokładnie takie rogale chcielibyśmy zaproponować Państwu w tym roku – certyfikowane, świeże, pełne białego maku, bakalii, rodzynek i innych smakowitości. Aż trudno uwierzyć, że coś tak pysznego mogło powstać ze skojarzenia z podkową zgubioną przez konia św. Marcina!

Tradycyjnie, naturalnie, pysznie…

Rogale świętomarcińskie to najpopularniejszy smakołyk zrodzony w Wielkopolsce – każdego roku sprzedaje się około 500 ton tego wyrobu, z czego niemal połowę w trakcie zbliżającego się właśnie święta! Pyszne, świeże i certyfikowane rogale właśnie dołączyły do naszej oferty!

Nasz certyfikowany dostawca Rogali Świętomarcińskich

Prowadzisz sklep? Zostań naszym klientem już dziś!

TelefonFormularz e-mail