Słowo droższe od papieru

A więc słowo ciałem się stało – potwierdziliśmy notarialnie to, co wielu z Was widziało lub przynajmniej przeczuwało od lat. Od zawsze byliśmy rzetelną firmą – a teraz mamy na to papier! TJ Logistic otrzymało Certyfikat Rzetelności, który jest do Waszego wglądu o każdej porze dnia i nocy. Gdyby na przykład o 3 nad ranem pojawiła się wątpliwość, czy dotrzymamy danego słowa, wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć w odpowiedni banner, aby sprawdzić aktualność certyfikatu. A co on w zasadzie potwierdza?

Ceryfikat Rzetelna Firma od KRD

Filar rzetelności

Certyfikat jednoznacznie potwierdza, iż oznaczona nim firma nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA i nie posiada żadnych niezapłaconych zobowiązań wpisanych do tej bazy dłużników. W programie Rzetelna Firma bierze udział ponad 40 tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski, reprezentujących najróżniejsze gałęzi gospodarki. Teraz również my dołączamy do tego zacnego grona.

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Certyfikowane TJ Logistic działa tak samo, jak niecertyfikowane TJ Logistic – jesteśmy wypłacalni, opłaty regulujemy terminowo, uważnie dobieramy kontrahentów i weryfikujemy ich rzetelność, a nasze słowo znajduje potwierdzenie w czynach.

Jeśli współpracujecie z nami nieco dłużej, certyfikat pewnie jest zbędny – widzicie na co dzień jak pracujemy na Wasze zaufanie. Jeśli jednak dopiero przymierzacie się do wspólnych z nami działań, oto dobry dowód na to, że mimo 30 lat doświadczeń w branży, nadal nie przestajemy się rozwijać i mierzyć coraz wyżej i zdobywać stosowną dokumentację – nawet żeby potwierdzić to, co oczywiste.

Certyfikat Rzetelności