Praca – Spedytor międzynarodowy

Szukamy ponadprzeciętnych spedytorów międzynarodowych, dając duże możliwości rozwoju, oraz swobodę w wyborze miejsca i czasu pracy.

Zatem jeśli:

 • jesteś skutecznym spedytorem międzynarodowym, odnosisz sukcesy i sprawia Ci to ogromną satysfakcję;
 • lubisz wyzwania oraz dynamiczne środowisko pracy
 • chcesz sam decydować kiedy i gdzie pracujesz
 • potrafisz utrzymać samodyscyplinę oraz motywację do osiągania celów
 • chcesz się rozwijać oraz wspierać zespół swoją wiedzą i doświadczeniem
 • nie masz problemów z komunikacją z klientami z zagranicy
 • lubisz rodzinną i swobodną atmosferę w pracy
 • chciałbyś uczestniczyć w rozwoju narzędzi, które będą przystosowane do Twoich potrzeb

… to być może jesteś osobą, której szukamy

Szukamy osób otwartych oraz pełnych pasji, które rozumieją, że spedycja to bardzo ważny segment życia społecznego. To krwioobieg gospodarki. To zarówno dostarczony na czas papier do wydruku gazety, jaki prezent dla małej dziewczynki. To decyzje, które mają wpływ na życie pojedynczych osób.
Zatem, jeśli patrzysz na swoją pracę tylko przez pryzmat wyników finansowych, a nie czujesz głębszego sensu, oraz wartości w swojej pracy, mówimy otwarcie: nie jesteśmy firmą dla której (w której) chcesz pracować. Po prostu nie będziesz do nas pasował!

 

Kilka słów o TJ Logistic

Nasza Firma to z krwi i kości firma rodzinna, która, pomimo zmian oraz przekształceń rynkowych, ma nadal charakter (tutaj to słowo). Wzajemnie się wspieramy i pomagamy w osiąganiu założonych celów. Zgodnie z naszym motto, „quality matters” staramy się podnosić jakość na każdym etapie pracy. To daje efekt w postaci wysokiej jakości (inne słowo) usłudze, oraz partnerskim relacjom z naszymi klientami.

Nasza organizacja ma opracowany i wdroży spójny plan wyznaczania celów oraz raportowania. Ma wdrożone(inne słowo) jasne procedury na każdym stanowisku pracy. Nieformalna i luźna atmosfera pomaga nam pracować w nietoksycznym środowisku, bez zbędnego ciśnienia oraz niezdrowej rywalizacji.

Mówi się, że kryzys odsłania wszystkie słabości i zaniedbania. W trakcie zawirowań rynkowych związanych z ogłoszeniem pandemii nasza Firma nie dość, że umocniła się na rynkach, to jeszcze znacząco poprawiła wyniki finansowe. Klienci docenili jakość obsługi, partnerskie relacje w biznesie oraz stabilność w zarządzaniu TJ Logistic.

Stąd decyzja o poszerzeniu działu spedycji, który od początku roku zwiększył dynamikę i potencjał rozwoju dając ogromny impuls w rozwój naszej organizacji.

Na czym polega praca spedytora w TJ Logistic?

Co to oznacza dla Ciebie w praktyce?

Jak wynagradzamy ?

Czym różni się praca w naszej spedycji od innych?

Oferujemy

Jak się z nami pracuje?

Nasze wymagania

Jak przebiega proces rekrutacji?

Jeśli czujesz, że jesteśmy miejscem, w którym chciałbyś rozwijać swoje zawodowe pasje, poniżej znajduje się schemat rekrutacji na stanowisko spedytora międzynarodowego w TJ Logistic.

 • Przede wszystkim wyślij nam swoje CV. Możesz to zrobić przez poniższy formularz lub bezpośrednio na adres praca@tjlogistic.pl
 • Przeanalizujemy Twoją aplikację, Otrzymasz jasną odpowiedź w ciągu 2 dni roboczych
 • Jeśli spełniasz nasze oczekiwania – skontaktujemy się z Tobą osobiście i umówimy na spotkanie on-line (np. skype, messenger ) z naszym rekruterem.
 • Podczas wirtualnego spotkania poznasz przedstawiciela Zespołu Rekrutacyjnego, który szerzej porozmawia o możliwościach współpracy.
  Nie stresuj się – tu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi, zależy nam na tym, aby Cię poznać. Czekamy również na pytania od Ciebie 🙂
 • Nasze rekrutacje są w większości dwuetapowe. Po spotkaniu on-line z naszym przedstawicielem działu HR otrzymasz informację o ew. przejściu do kolejnego etapu i spotkaniu w siedzibie firmy. Tutaj wspólnie porozmawiamy na temat pracy w dziale spedycji, poznasz osobiście osoby współpracujące, leadera grupy spedycyjnej oraz właściciela. Chcemy, abyś poznał naszą kulturę organizacyjną oraz poczuł klimat (inaczej) naszej firmowej rodziny.
 • W ciągu 2-3 dni (w trakcie rozmowy) otrzymasz konkretną odpowiedź o wynikach rekrutacji . Jeśli wynik będzie pozytywny, zaprosimy Cię do Firmy, podpiszemy stosowne dokumenty i rozpoczniemy etap wdrażania Ciebie na stanowisko pracy.

Jak wygląda okres próbny i wdrożenie?

Pomimo, że docelowo praca w naszej spedycji jest w systemie non-office, wdrożenie będzie odbywało się na początku w siedzibie naszej Firmy w Chodzieży (wielkopolska). Planujemy okres próbny trwający 3 miesiące wg następującego harmonogramu:

 • Tydzień wdrożenia w siedzibie TJ Logistic, w trakcie którego, zapoznasz się z procedurami, naszym modelem pracy w spedycji oraz dedykowanym systemem informatycznym. Będziesz miał cały czas dostęp do swojego leadera oraz do pracownika odpowiedzialnego za rekrutacje.
 • Otrzymasz własny komputer oraz telefon, oraz dostęp do oprogramowania, abyś mógł swobodnie rozpocząć pracę na stanowisku spedytora.
 • Planujemy także nieformalne spotkanie „po pracy” abyś mógł bliżej poznać swoje koleżanki i kolegów z pracy.
 • (co z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem?)
 • Po okresie wdrożeniowym będziesz gotowy na pracę w systemie zdalnym, którą rozpoczniesz zgodnie z własnym harmonogramem.
 • W trakcie 3 miesięcy próbnych nasz HR manager będzie w stałym kontakcie z Tobą, aby na bieżąco koordynować współpracę pomiędzy leaderem i innymi członkami grupy.
 • Jeśli będziesz potrzebował dodatkowej pomocy, w tym dodatkowych wdrożeń stacjonarnych – jesteśmy otwarci i chętni aby pomóc.
 • Po okresie próbnym, spotykamy się  w siedzibie firmy i wspólnie podejmujemy decyzję o podpisaniu umowy na stałe.

 

Jak możesz się rozwijać i mieć wpływ na rozwój TJ Logistic?

Chcesz aplikować?

Kontakt z HR managerem