<a name="top"></a>

DLACZEGO TJ LOGISTIC?

Sprawdź co cenią sobie nasi klienci we współpracy z TJ Logistic. Też tak chcesz?

R

Telefon 24h

Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę! Nie zostaniesz bez informacji na temat Twojego zamówienia czy terminu dostawy. Zawsze odbieramy telefony od naszych klientów i zawsze rozmawiamy. Wiemy jakie to ważne!

R

Małe min. logistyczne

Dokładnie tak! Nasze minimum logistyczne to 400 GBP/EUR na punkt. Nie musisz zamawiać dużo aby być naszym klientem. Staramy się być elastyczni oraz mamy indywidualne podejście do Twoich potrzeb!

R

Produkty PREMIUM!

Możesz mieć w swojej ofercie produkty, które nie są dostępne u innych dostawców! Specjalizujemy się w segmencie towarów PREMIUM tj. wędlin tradycyjnych, świeżego mięsa oraz ciast.

R

Paczki do Polski

Jeśli chcesz dodatkowych dochodów to proponujemy usługę Paczki do Polski, która jest doskonałym uzupełnieniem oferty sklepu stacjonarnego. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku!

R

Realizacja zamówienia 96%

Dokładnie tyle – 96% to średnia wartość realizacji zamówienia. Oznacz to że nasi klienci otrzymują 96% zamówionych produktów. Zastanawiałeś się kiedyś ile otrzymujesz od swojego dostawcy?

R

Jakość ma znaczenie

Dokładnie TAK! Quality matters – stawiamy na jakość gdyż dla Ciebie ma to duże znaczenie. Począwszy od selekcji dostawców i produktów najwyższej jakości przez obsługę zamówienia, realizację i terminową dostawę.

Towary z Polski, których nie mają inni dostawcy

Tradycyjne, polskie wędliny

Poczuj zapach i świeżość tradycyjnych polskich wędlin w swoim sklepie! Współpracujemy z polskimi producentami wędlin, dla których liczy się jakość wędlin wyrabianych wg sprawdzonych, tradycyjnych, polskich receptur. Stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy, że nasi producenci wytwarzają zawsze smaczne, polskie wędliny

Świeże mięso z Polski

Jakość i świeżość ma znaczenie! Ekspresowe dostawy bezpośrednio z Polski są gwarancją, że nasze mięso dotrze do Twojego sklepu zawsze na czas. Zapewniamy bardzo wysoką jakość. Satysfakcja Twoich klientów gwarantowana!

Świeże, polskie wędliny

Współpracujemy z większością znanych i cenionych polskich producentów wędlin. Gwarantujemy świeżość i wysoką jakość polskich wędlin. Jeśli szukasz innych – powiadom nas, zorganizujemy każdy, dostępny na polskim rynku towar i dostarczymy wprost do Twojego sklepu.

Świeże ciasta z Polski

W naszej ofercie znajdziesz ponad 300 rodzajów pysznych, polskich ciast. Nie musisz obawiać się o jakość i świeżość, współpracujemy ze sprawdzonymi cukierniami, a ciasta przewożone są przez odpowiedni tabor monitorowany także pod kątem temperatury. Dodatkowo Twój klient może zamówić tort okolicznościowy, który upieczemy i ustroimy wg jego pomysłu.

Surówki z Polski

Polskie surówki w Twoim sklepie? Dlaczego nie? My wiemy że są smaczne i zdrowe! Bez konserwantów i sztucznych dodatków, takie jak robiła Twoja babcia na wsi. Nasi producenci pozostali wierni tradycyjnym sposobom przyrządzania surówek – zamów, spróbuj sam i poleć swoim klientom.

MASZ PYTANIA?

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów w sprawie dostaw towarów z Polski.

Czy jesteście konkurencją dla Mastermedia lub Spiżarni?

Zdecydowanie NIE!

Nie konkurujemy z dostawcami typu MASTERMEDIA czy SPIŻARNIA na terenie Anglii oraz OAZA na terenie Holandii.

Głównie bazujemy na produktach typu PREMIUM, niedostępnych u innych dostawców typu:

  • wędliny tradycyjne
  • świeże ciasto
  • produkty sezonowe
  • prenumerata prasy
  • usługę  „Paczki do Polski”

Cechuje nas także wysoka skuteczność dostawy zamówionych towarów (średnia na poziomie 96% realizacji zamówień), indywidualne podejście do klienta, małe minimum logistyczne oraz dostawy „na weekend”!

Jakie jest minimum logistyczne?

Minimum logistyczne dla sklepów na terenie Anglii / Wielkiej Brytanii to 400 GBP

Minimum logistyczne dla sklepów na terenie Holandii oraz Belgii to 400 EUR

Kiedy dostarczacie towar ?

Najkorzystniej dla Ciebie!

Jako nieliczni dostarczamy towar „na weekend”, tak abyś mógł go sprzedać w dniach największego zainteresowania artykułami spożywczymi ( wędliny, mięso, ciasta etc..)

Zamówiony towar do sklepów dostarczany jest w czwartek oraz piątek zgodnie z ustalonym harmonogramem pomiędzy Tobą a TJ Logistic.

Jak sprawdzić Wasze ceny ?

Aby sprawdzić nasz asortyment oraz ceny, skontaktuj się z nami pod nr tel.tel.+48 519 871 566 lub e-mail: msiodla@tjlogistic.pl  – Maciej Siodła.

Otrzymasz login i hasło do platformy zamówień e-HURT TJ Logistic.

Jak zamówić towar ?

Towar możesz zamówić przez dedykowany system obsługi zamówień o-line e-HURT TJ Logistic.

Skontaktuj się z nami pod nr tel.tel.+48 519 871 566 lub e-mail: msiodla@tjlogistic.pl  – Maciej Siodła.

Otrzymasz login i hasło do platformy zamówień e-HURT TJ Logistic.

 

Czy można zamówić towar na próbę?

Tak, istnieje taka możliwość.

W ciągu miesiąca wysyłamy kilka bezpłatnych zestawów próbnych zwanych „FreeBOX” w który znajdują się próbki naszych towarów.

Wartość FreeBOX to ok 150 GBP/EUR towarów, które możesz wypróbować w swoim sklepie.

Więcej na temat darmowej dostawy pakietu FreeBOX znajdziesz [tutaj]

Jeśli jesteś zdecydowany aby otrzymać taki FreeBOX – kliknij formularz dostawy [tutaj]

Gotowy na współpracę?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub zadzwoń bezpośrednio tel. +48 519 871 566 aby rozpocząć współpracę.


Formularz kontaktowy, Zostaw wiadomość – skontaktujemy się z Tobą!

<a name="kontakt"></a>